Ilyen volt az 1. BIMtérkép meetup

Miközben a BIMtérkép mérőszáma átlépte az 50-et, múlt héten első alkalommal rendeztük meg az első “közönségtalálkozót” a Kortárs Építészeti Központban, ahol több mint 20-an gyűltünk össze, gépész és építész tervezők, kivitelezők, gyártók, BIM szakemberek.

Az alkalom apropóját a friss és máris hatályos BIM-rendelet megjelenése adta. Mit is jelent az építőiparra nézve a rendelet tartalma? Kire és mire lesz hatása, mit várunk tőle? Hogyan készüljünk fel rá, min kell, hogy változtassunk? Ezekre, és hasonló kérdésekre kerestük a választ, egy rövid előadáson, tematikus kvízen, de elsősorban kötetlen beszélgetéseken keresztül.

Köszönjük minden partnerünknek és érdeklődőnek a megjelenést és az aktív részvételt! Közösen keresni a megoldásokat mindig könnyebb, mint külön-külön, és hiszünk a személyes találkozások jelentőségében.

Save-the-date: November 11. hétfőre tervezzük a következő alkalmat, ahol szintén egy-egy konkrét témát fogunk körüljárni. Várunk Titeket legközelebb is!

Megosztom a cikket:

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Hírlevelünk segítségével mindig az elsők között értesülhetsz a legfrissebb BIM-es hírekről.

Hírlevél feliratkozás